Trendy kabelky v roce 2024

Chcete být v roce 2024 in? Smíchejte nadčasovou klasiku a současné moderní trendy, přidejte trochu praktičnosti a fantazie. Kabelky pro tento rok se snadno nosí a nezklamou momentem překvapení.

Větší kabelky jsou v kurzu

Vyrážíte před prací ráno na jógu, pak na pracovní snídani, z práce na meeting, odpoledne do kina a večer na party? Pokud je váš diář stejně plný jako vaše business taška, potřebujete větší kabelku, která všechny vaše aktivity pojme. Módní domy si aktivní způsob života dnešních žen uvědomují a nabízejí zvětšené siluety oblíbených tvarů kabelek. Trend mikro kabelek na večírek či na ples stále zůstává.

Umělecký design

Móda je řemeslo i umění současně a proto si letos budeme užívat unikátní propojení obojího. Módní kabelky jsou často hotová umělecká dílaunikátními kreativními prvky. Berte je proto jako skvělý módní doplněk, praktického pomocníka i investici do umění. Chcete něco světu sdělit? Řeknete to luxusní či uměleckou kabelkou!

Cargo bags s kapsami stále letí

Trend praktických kapes na kalhotách přesedlal i na dámské kabelky, čímž konečně učinil přítrž nepořádku v našich taškách. Současná žena prostě spoustu kapes nutně potřebuje. A čím více, tím lépe. Díky tomu si můžete ve svojí kabelce všechny nezbytnosti perfektně zorganizovat a vyrazit do fitka, do wellness, na jednání i na party do víru velkoměsta. S kabelkou s kapsami je to snadné!

Miniaturní kabelka jako šperk

Pokud vyrážíte na party, ples či večírek, vsaďte na miniaturní kabelku, která vám současně poslouží jako šperk. Miniaturní kabelka může být do ruky, v podobě psaníčka, anebo se vám může ladně pohybovat na rameni na řetízku. Je to takové 2 v 1 v lákavém balení, kterým své okolí dokonale oslníte.

Kabelky zdobené i vyšívané

Tento rok se také ponese ve znamení romantiky. Projevte svou osobnost tím, co si oblékáte a jaké volíte módní doplňky. Trendy jsou měkké kabelky připomínající nadýchané obláčky, nabývající zvláštních tvarů a objemů díky volánkům a řasení. Také romantické výšivky a ozdoby v podobě květů jsou dokonalým evergreenem. Najděte si inspiraci ve světě flóry. A pokud na to nejste, klidně volte geometrické vzory.