O nás

Společnost FAMITO, spol. s r.o. se v oblasti trhu s kabelkami a galanterií pohybuje již více než dvě desetiletí. Pravděpodobně ji znáte pod různými značkami, jako jsou Noelia Bolger, Le Sands, Carmelo, Tangerin, Poyem (pánské tašky a peněženky), Cosset (dámské peněženky) nebo Barolo  (společenské kabelky).


Pomáháme ženám při každé příležitosti!


Naše firma je zde, aby ženám pomohla při každé příležitosti. Naše cesta začala jako velkoobchod s koženou galanterií v roce 1994. Avšak postupem času jsme se stále více vzdalovali pouhému "přeprodeji zboží". Zjistili jsme, že to není pro nás to pravé. Rozhodli jsme se, že klíčem k tomu, abychom mohli nabídnout krásné kabelky, které budou odpovídat vkusu českých žen, je vlastní výroba.

Vlastní výroba nám umožňuje dosáhnout toho nejdůležitějšího - pomáhat našim zákaznicím při všech možných příležitostech. Jen díky vlastní výrobě můžeme výrobky přizpůsobit jejich vkusu, požadavkům a potřebám.Kabelky šité na míru českým a slovenským ženám

Naše kabelky jsou šité na míru českým a slovenským ženám. Získané zkušenosti z vlastní výroby, dlouholetá praxe a poznatky získané přímo od našich zákaznic chceme rychle promítnout do naší nabídky na e-shopu penezenka.cz.

Všechny kvalitní módní kabelky a peněženky vyrobené z kůže i syntetické kůže budou mít jedno společné - tým našich designérů.

České a slovenské ženy patří mezi nejkrásnější ženy na světě, a my jsme tu, abychom vám pomohli tuto krásu zdůraznit krásnými a vkusnými kabelkami z naší široké nabídky.