Zpět do obchodu

Registrace

Pánské kožené peněženky

Pánské kožené peněženky

Každý muž má v kapse nůž a v další pánskou peněženku. Bez té se neobejde. Zaplatit sice může pomoci hodinek, ale kam by uložil průkazy, vizitky, hotovost a jiné pánské nezbytnosti. Kůže byla vždy ceněná. Je totiž odolná, elegantní, po dlouhé roky si uchová svou barvu, nevytahá se, je prostě skoro nezničitelná. Pěkná pánská peněženka vypoví o svém majitele jedině to, že se o sebe umí starat, a tudíž mu záleží nejen na sobě, ale i na okolí. A to je skutečně dobrá vizitka!

Stejně jako je tomu u dam, i zde dá se říci, že nejoblíbenější je černá barva v matném či lesklém provedení. Dá se však ozvláštnit pomocí vzorované podšívky, netradičního prošití a jiných detailů. Takový módní kousek ocení každý gentleman, motorkář, sportovec, podnikatel i obyčejný muž. A pokud ani to nestačí a daný muž by přeci jen něco trochu jiného, může si vybrat některou peněženku s barevným potiskem.

Naše peněženky jsou k dostání v různých rozměrech, se spoustou přihrádek i kapsičkami. Vybírejte podle obsahu, který potřebujete uložit.

V nabídce pánských kožených peněženek najdete klasické modely, které jsou velmi oblíbené, nebo moderní peněženky pro mladší generace. Všechny peněženky mají přihrádky na doklady a bankovky i kapsu na drobné.

 

Klasické kožené peněženky Cosset

Naše prémiová značka Cosset nabízí kožené peněženky klasických modelů z pravé italské kůže. Ty jsou výbornou volbou pro pravé elegány. Nabízíme je v černé a hnědé barvě, v modelech na výšku i na šířku.

 

 

Moderní kožené peněženky Poyem

Výrazné barvy, kontrastní prošití, precizní zpracovaní. Právě tyto slova vystihují značku Poyem. Hodí se pro mladší generaci, nebo pro sportovně založené muže, kteří chtějí kvalitní, ale atraktivní koženou peněženku.

 

Zpět do obchodu