Kabelky a tašky do školy pro trendy studenty

Módní a praktické kabelky do školy

Pomalu, ale jistě se blíží začátek nového školního roku a s ním přichází nové výzvy, nová setkání a samozřejmě nový styl! Správná kabelka či taška vám usnadní každodenní život a dodá vašemu outfitu ten správný styl.   

Kabelka do školy není pouze módním doplňkem, ale i praktickým společníkem, který nám pomáhá uchovat a organizovat všechny potřebné věci. Naše kabelky značky Le Sands, Noelia Bolger, Tangerin a Poyem byly navrženy s ohledem na praktičnost, kvalitu a prvotřídní design. Trendy v kabelkách do školy se neustále vyvíjejí, a tak máte na výběr z mnoha různých stylů, tvarů, velikostí a barev. Zde je několik oblíbených typů kabelek, které jsou ideální pro nový školní rok: 

  1. Klasický kožený batoh Kožený batoh Noelia Bolger s klopou ve vintage stylu je skvělou volbou pro každodenní nošení. Kůže tohoto batohu je upravena speciální technologií wash, který zaručuje měkkost a jedinečnost. Do batohu lze umístit sešity velikosti A4 a další školní potřeby.
  2. Kabelka na rameno s nápadným vzorem – Pro odvážné a hravé studentky či učitelky je kabelka na rameno s výrazným vzorem skvělou volbou. Dodá každému outfitu originalitu a osobitost. Za nás v penezenka.cz můžeme doporučit například stylovou shopperku Le Sands s květinovým potiskem, originálním embosem či shopperku z nylonu. 

  3. Minimalistická kabelka či business kabelka – Pro ty, kteří preferují jednoduchý a elegantní styl, je minimalistická kabelka trefou do černého. Kožené kabelky Noelia Bolger, které jsou vyrobeny z kůže vám vydrží celý život a studentky je po studiu využijí i v práci. Mezi oblíbené barvy těchto kabelek patří černá, bordó a nude.  

  4. Kabelka ve vintage stylu – Historie módy je plná cyklických trendů, a vintage styl není výjimkou. Retro kabelka s vintage vzorem je skvělou volbou pro milovníky nostalgických trendů a dodá outfitu jedinečný a nadčasový vzhled. Mezi oblíbenkyně na našem e-shopu zaručeně patří kožená kabelka s propletením, kabelka přes rameno, crossbody kabelka nebo takzvaný hobo bag. 

Sledovat trendy a být trendy je součástí studentského života. Ať už si zvolíte klasickou kabelku nebo odvážnější design, důležité je, aby vám kabelka vyhovovala, byla praktická a podtrhovala váš osobní styl. Při výběru kabelky do školy myslete nejen na design, ale také na její funkčnost a kvalitu. Kvalitní kabelka vám vydrží déle než jeden školní rok a bude vám spolehlivým společníkem na všechny vaše školní dobrodružství. Začátek formulářeI když si studenti a učitelé mohou nechávat učebnice ve skříňkách, které mají v učebnách, kabinetu či šatnách, každá kabelka má svou doporučenou nosnost. Tento údaj je důležité respektovat, aby vám kabelka mohla dělat dlouho radost.